Het team

Teamleden

                                             
Esther Karrenbelt, groep 0/1                               Stien Huurnink, groep 0/1
e.karrenbelt@poolsterscholen.nl                       s.huurnink@poolsterscholen.nl

                                                                     Milou  Wentink, groep 2                                        Kirsten Kolkman, groep 3 m.wentink@poolsterscholen.nl                          k.kolkman@poolsterscholen.nl
         

                                                
Marlous Graafmans, groep 4                                 Claire Kamphuis, groep 5/6
s.graafmans@poolsterscholen.nl                        c.kamphuis@poolsterscholen.nl


                                                                        Hanneke Muys, groep 5/6                                     Lieke Lindeboom, groep 6
(vervanger Claire)                                                    l.lindeboom@poolsterscholen.nl
h.muys@poolsterscholen.nl             

                                               
Lianne Spruijt, groep 6/7                                       Roy Vrieling, groep 7
l.spruijt@poolsterscholen.nl                                r.vrieling@poolsterscholen.nl



                                               
Raymond Berghs, Groep 8                                     Bronja Kreugel
r.berghs@poolsterscholen.nl                               Ondersteuner groep 3


Birgit Nijhuis
Ondersteuner groep 3/4

IB-er                                  Directie

                                                                         Marlies Nijhof                                                            Ingrid Steenbruggen
m.nijhof@poolsterscholen.nl                              i.steenbruggen@poolsterscholen.nl

Adm. medewerker          Conciërge


​Janet Hoentjen                                                         Rachid Bouganon
j.hoentjen@poolsterscholen.nl


















De Vennegotte op Facebook