Het team

Teamleden

                     

Karin Thomasson, groep 0/1                                Stien Huurnink, groep 0/1
k.stegeman@poolsterscholen.nl                        s.huurnink@poolsterscholen.nl

                                                                     Milou  Wentink, groep 2                                        Kirsten Kolkman, groep 3
m.wentink@poolsterscholen.nl                          k.kolkman@poolsterscholen.nl

                                               
Claire Kamphuis, groep 3                                       Marlous Graafmans, groep 4
c.kamphuis@poolsterscholen.nl
                         m.graafmans@poolsterscholen.nl 

                                                         
Birgit Nijhuis                                                              Hanneke Harenberg, groep 5
Ondersteuner groep 3 en 4                                  h.harenberg@poolsterscholen.nl  

                                               
Bronja Kreugel                                                          Maartje Vredenborg
Ondersteuner groep 5                                           Ondersteuner groep 5

                                               
Lianne Spruijt, groep 5 en 6                                  Roy Vrieling, groep 6  
l.spruijt@poolsterscholen.nl                                r.vrieling@poolsterscholen.nl  

                                               
Lieke Lindeboom, groep 7                                     Raymond Berghs, groep 7 en 8
l.lindeboom@poolsterscholen.nl                        r.berghs@poolsterscholen.nl                                       
                                               
Kitty Holzapfel, Taalschakelklas                          Carlieke Dekker, Taalschakelklas 
k.holzapfel@poolsterscholen.nl                         c.dekker@poolsterscholen.nl


                                               
Sanne Lukassen                                                         Eline Linthorst
Ondersteuner Taalschakelklas                             Ondersteuner Taalschakelklas

IB'er                                   Directie

                                                          
Lianne Sprtuijt                                                      Ingrid Steenbruggen
l.spruijt@poolsterscholen.nl                            i.steenbruggen@poolsterscholen.nl

Adm. medewerker        Conciërge

                                           
​Janet Hoentjen                                                     Rachid Bouganon
j.hoentjen@poolsterscholen.nl