Het team

Teamleden

                     

Karin Thomasson, groep 0/1                                Stien Huurnink, groep 0/1
k.stegeman@poolsterscholen.nl                        s.huurnink@poolsterscholen.nl

                                                                     Milou  Wentink, groep 2                                        Kirsten Kolkman, groep 3
m.wentink@poolsterscholen.nl                          k.kolkman@poolsterscholen.nl

                                              

Jordi Voskuil, groep 3 (en 7)                                Marlous Graafmans, groep 4
j.voskuil@poolsterscholen.nl                             m.graafmans@poolsterscholen.nl

                                              
Claire Kamphuis, groep 5                                     Karin van Waalwijk, groep 5     
c.kamphuis@poolsterscholen.nl                       k.vanwaalwijk@poolsterscholen.nl


Hanneke Harenberg, groep 6                               Lia Schepers, groep 6
h.harenberg@poolsterscholen.nl                       l.schepers@poolsterscholen.nl

                                              
Lieke Lindeboom, groep 7                                  Jordi Voskuil, groep 7 (en 3)       
l.lindeboom@poolsterscholen.nl                     j.voskuil@poolsterscholen.nl

                                              
Roy Vrieling, groep 8                                              Lianne Spruijt, groep 8
r.vrieling@poolsterscholen.nl                             l.spruijt@poolsterscholen.nl

                                                                           Mariëlle Frielinck                                                     Birgit Nijhuis                                            Ondersteuner groep 3 en TSK                            Ondersteuner groep 4


                                              
Janet Hoentjen                                                         Patty Oosterink
Ondersteuner groep 5, 6 en 7                              Ondersteuner groep 5, 6 en 7

                                               
Bronja Kreugel                                                          
Ondersteuner groep 6                                           
                                           

                                               
Kitty Holzapfel, Taalschakelklas                          Carlieke Dekker, Taalschakelklas 
k.holzapfel@poolsterscholen.nl                         c.dekker@poolsterscholen.nl


                                               
Sanne Lukassen                                                         Marleen Buitink
Ondersteuner Taalschakelklas                             Ondersteuner Taalschakelklas


Mariëlle Frielinck
Ondersteuner TSK (en groep 3)

IB'er                                   Directie

                                                          
Lianne Sprtuijt                                                      Ingrid Steenbruggen
l.spruijt@poolsterscholen.nl                            i.steenbruggen@poolsterscholen.nl

Adm. medewerker        Conciërge

                                           
​Janet Hoentjen                                                     Rachid Bouganon
j.hoentjen@poolsterscholen.nl