Het team

Teamleden

                     

Karin Thomasson, groep 0/1                                Stien Huurnink, groep 0/1
k.stegeman@poolsterscholen.nl                        s.huurnink@poolsterscholen.nl

                                                                     Milou  Wentink, groep 2                                        Kirsten Kolkman, groep 3 m.wentink@poolsterscholen.nl                          k.kolkman@poolsterscholen.nl


                                              
Simone ten Dam, groep 3                                      Hanneke Muys, groep 3
(vervanger Kirsten)                                                  h.muys@poolsterscholen.nl
s.tendam@poolsterscholen.nl
         

                                                
Marlous Graafmans, groep 4                               Claire Kamphuis, groep 5 m.graafmans@poolsterscholen.nl                    c.kamphuis@poolsterscholen.nl


                                              
Hanneke Harenberg, groep 5                              Lieke Lindeboom, groep 7
h.harenberg@poolsterscholen.nl                      l.lindeboom@poolsterscholen.nl          
            

                                              
Lianne Spruijt, groep 6                                           Roy Vrieling, groep 6
l.spruijt@poolsterscholen.nl                                r.vrieling@poolsterscholen.nl



                                               
Raymond Berghs, Groep 8                                     Bronja Kreugel
r.berghs@poolsterscholen.nl                               Ondersteuner groep 3


Birgit Nijhuis
Ondersteuner groep 3/4

IB-er                                Directie

                                                                       Lianne Spruijt                                                        Ingrid Steenbruggen
l.spruijt@poolsterscholen.nl                            i.steenbruggen@poolsterscholen.nl

Adm. medewerker          Conciërge

                                             
​Janet Hoentjen                                                         Rachid Bouganon
j.hoentjen@poolsterscholen.nl


















De Vennegotte op Facebook